Batumi World Palace
REZERVASYON

Hakkımızda

Batumi World Palace Konumu

Hotel Batumi World Palace Gürcistan'ın Karadeniz kıyısında bulunan Batum şehrinin en güzel yerinde   '' Eski Batum ''  denilen tarihi bölgede Batum Limanı karşısında yer almakta olup şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

 
Binanın Tarihçesi

Batumi World Palace
binası Bejanidze ailesi tarafından 1790'lı  yıllarda yazlık bir köşk olarak inşaa edilmiş, 1876 yılına kadar bu ailenin mülkiyetinde ve kullanımında kalmıştır.  1900'lü  yılların başında Phipia ailesi tarafından satın alınan bina yine konut amaçlı kullanılmıştır. 1930 yılında rejim tarafından kamulaştırılan bina Batum Liman İşletmeciliğine kullanım için tahsisi edilmiştir. 2010 yılında gurubumuz tarafından satın alınarak aslına uygun şekilde restore edilen binanın dış cephesinde orijinal yapısına sadık kalınmış, iç mekanlar ise avangard tarzda dekore edilerek Batum'un en lüks ve ayrıcalıklı otellerinden biri haline getirilmiştir.
 
Otelimiz Temmuz 2012 tarihinden itibaren misafirlerimizi ağırlamaya başlamıştır.    


Batumi World Palace

18 adet standart,  6  adet  Lüxtwn. bad ,  3  adet  Luxe  FB. , 3 adet  Deluxe  oda  olmak  üzere  birbirinden  zevkli  ve  keyifli  döşenmiş  30  adet  oda Gürcü  ve  Dünya  mutfağı  ile  kendine  özgü  lezzetlerin  sunulduğu  açık  ve  kapalı  teras  restaurantı,  ferah  lobisi  kokteyl  ve  içki  çeşitleri  ile  Lobby ve  Teras barları günün  her  saatini  keyifle  geçirebileceğiniz  Cafe’si  ile  sizlere  hizmet  sunmaktadır.           


Neden Batumi World Palace ……. !

  Karadeniz sahilinin parlayan yıldızı Batum’da sizleri misafir etmekten son derece memnuniyet duyan bir kadro ile hizmet vermekteyiz.
    
Klasik mimari anlayışımızı kalitemiz ile bütünleştirip tatil keyfi yapmaya dönüştürüyoruz.   

Oda numaranız ne olursa olsun birbirinden keyifli,  zevkli ve iddialı döşenmiş malzemeler ile ileri teknolijinin gereklerini sunan 3 farklı oda tipi ile kapılarımızı sizlere açıyoruz...